Archiv článků

PF 2021

PF 2021Přeji vám, moji drazí, úspěšný vstup do Nového roku. Ať je lepší jak tento, který byl celý zmatený, někteří přišli o své jistoty a ne vlastní vinou. Přeji nám všem pevné nervy, štěstí a zdraví! Doufám, že se v příštím roce budeme vídat více než v tomto a budeme opět pracovat na společných...
Celý článek

Vánoce 2020

Přeji všem svým subíkům, latexáčkům, zvířátkům a dalším pohodové Vánoce a v Novém roce hlavně zdraví!Komunikace je možná pouze SMS zprávou či emailem. Telefony nezvedám, respektujte to.
Celý článek

Nové fotky

V sekci "Nové studio" přidáno několik fotek z mého nového studia, které je koncipováno do 2 tématických místností. Pro milovníky kliniku mám plně vybavenou ordinaci a pro ty, kteří mají rádi moji temnější notu, je zde luxusní mučírna! 
Celý článek

dovolená / vacation

Dovolená / vacation 19. - 27.9. 2020 nepracuji, mám dovolenou. Zda mě chcete zastihnout ještě před odjezdem, objednejte se včas, místa velmi rychle mizí.
Celý článek

nové studio

Nové prostory byly otevřeny 7.9. 2020. Studio je 2x větší než předchozí působiště. Prostor je rozdělen do 2 tématickými místností. Ordinace a luxusní mučírny. Nový nábytek  a hračky. Nové inspirace pro nevšední zážitky!  Objednávky standartními cestami, nejlépe však SMS zprávou,...
Celý článek

Nové prostory, nové zážitky !

!!!!!!! NOVÉ PROSTORY!!!!!! Od konce srpna pro vás chystám otevření nového studia. Bude 2x větší než stávající. Mučírna + ordinace. Na vybavení a materiálech sem rozhodně nešetřila, bude to luxusní záležitost!  Je na co se těšit! Objednávky již nyní! 
Celý článek

Červen 2020

Zdravím své věrné příznivce. Opět sem trochu nakupovala a pořídila pro vás pár elektro hraček a vychytávek,  dále potom několik věcí pro anální - vibrační terapie.Objednání je možné den až dva dopředu SMS zprávou či emailem. Nevolejte, telefony nezvedám. 
Celý článek

Květen 2020

OD 1.5.2020 NABÍZÍM KROMĚ EMAILOVÝCH A ONLINE LEKCÍ OPĚT REÁLNÉ LEKCE S OMEZENÍM. PRO OBJEDNÁNÍ A INFO VYUŽIJ EMAILU ČI SE OBJEDNEJ SMS ZPRÁVOU. TELEFONY NEZVEDÁMObjednávka vždy den až dva dopředu. Možnost odkoupení nošeného prádla - kalhotky, silonky, ponožky. 
Celý článek

COVID 19

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍM POUZE LEKCE PO EMAILU ČI ONLINE LEKCE.  PRO OBJEDNÁNÍ A INFO VYUŽIJ EMAILU ČI SE OBJEDNEJ SMS ZPRÁVOU. TELEFONY NEZVEDÁM!
Celý článek