Archiv článků

Nové fotky

V sekci "Nové studio" přidáno několik fotek z mého nového studia, které je koncipováno do 2 tématických místností. Pro milovníky kliniku mám plně vybavenou ordinaci a pro ty, kteří mají rádi moji temnější notu, je zde luxusní mučírna! 
Celý článek

dovolená / vacation

Dovolená / vacation 19. - 27.9. 2020 nepracuji, mám dovolenou. Zda mě chcete zastihnout ještě před odjezdem, objednejte se včas, místa velmi rychle mizí.
Celý článek

nové studio

Nové prostory byly otevřeny 7.9. 2020. Studio je 2x větší než předchozí působiště. Prostor je rozdělen do 2 tématickými místností. Ordinace a luxusní mučírny. Nový nábytek  a hračky. Nové inspirace pro nevšední zážitky!  Objednávky standartními cestami, nejlépe však SMS zprávou,...
Celý článek

Nové prostory, nové zážitky !

!!!!!!! NOVÉ PROSTORY!!!!!! Od konce srpna pro vás chystám otevření nového studia. Bude 2x větší než stávající. Mučírna + ordinace. Na vybavení a materiálech sem rozhodně nešetřila, bude to luxusní záležitost!  Je na co se těšit! Objednávky již nyní! 
Celý článek

Červen 2020

Zdravím své věrné příznivce. Opět sem trochu nakupovala a pořídila pro vás pár elektro hraček a vychytávek,  dále potom několik věcí pro anální - vibrační terapie.Objednání je možné den až dva dopředu SMS zprávou či emailem. Nevolejte, telefony nezvedám. 
Celý článek

Květen 2020

OD 1.5.2020 NABÍZÍM KROMĚ EMAILOVÝCH A ONLINE LEKCÍ OPĚT REÁLNÉ LEKCE S OMEZENÍM. PRO OBJEDNÁNÍ A INFO VYUŽIJ EMAILU ČI SE OBJEDNEJ SMS ZPRÁVOU. TELEFONY NEZVEDÁMObjednávka vždy den až dva dopředu. Možnost odkoupení nošeného prádla - kalhotky, silonky, ponožky. 
Celý článek

COVID 19

V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍM POUZE LEKCE PO EMAILU ČI ONLINE LEKCE.  PRO OBJEDNÁNÍ A INFO VYUŽIJ EMAILU ČI SE OBJEDNEJ SMS ZPRÁVOU. TELEFONY NEZVEDÁM!
Celý článek

zima 2019

Zdravím své poddané, subíčky, latexáčky, zvířátka a přátele. Chtěla bych jako každy konec roku upozornit na pracovní dobu během svátků. Ve studiu nebudu 10. ,19. a 24. prosince a 1.1. 2020.  Zda mě chcete vehementně navštívit 25. a 26.12.  tak upozorňuji, že si budu účtovat +50% ceny...
Celý článek

Podzim 2019

Konečně sem si našla čas napsat pár řádků, drahoušci. Doufám, že jste si užili léto tak jako já. V nejbližších dnech očekávám novou zásilku popperů, ať se mi hezky uvolníte, až vám přiložím masku a začnu vám něžně ubližovat. Během léta se studio rozrostlo o pár drobností- roubíky, latexové masky a...
Celý článek

jaro 2019

Moji milí, pro květen sem pro vás objednala pár nových hraček. Užijí si jak milovníci elektra a CBT, tak i vyznavači lehčí stimulace, plus něco pro parádu, abyste se mi líbili, až vám budu ubližovat, na někom se mé sadistické srdce vyřádí  a na někoho budu něžnější. Však vy, co mě znáte, víte!...
Celý článek